elekro
 
 
oprava osvětlení

Opravy osvětlení

Opravy osvětlení v bytech, domech a průmyslových objektech. Projekty a výpočty osvětlení. Doporučení a velký výběr hlavních dodavatelů.


revize

Revize elektrozařízení

Provádím revize elektro na veškerých zařízeních do 1000V včetně revize elektroinstalace a revize ručního nářadí a hromosvodů.


24/7

Havarijní služba

Akutní opravy elektro havárií, přerušené kabely, spálené jističe, vyhořelé zásuvky a vypínače.

instalace

Elektroinstalace

Provádím kompletní dodávku elektroinstalací včetně projektování a výchozí revize pro veškeré typy budov.

zásuvka

Výměna zásuvek

Výměna a opravy zásuvek v bytech, domech a provozovnách.

údržba

Opravy a údržba

Naplánování a provedení údržbových prací na veškerých zařízeních do 1000V. Včetně automatizačních systémů.

Elektrikář Michal Vondra

Provádíme veškeré elektroinstalační práce. Náš elektroservis začíná od jednoduché opravy zásuvky až po složité elektroinstalace ve velkých objektech. Podnikáme na základě živnostenského listu a samozřejmě splňujeme veškeré zákonné požadavky na tuto činnost.

Elektro revize

Součástí správného elektroservisu jsou i elektro revize a další doplňkové činnosti. To vše samozřejmě zajišťujeme také.

Zajišťujeme zejména tyto elektrikářské práce:

veškeré elektroinstalační práce (zřizování elektro instalace do nových objektů) kompletní rekonstrukce elektro instalace, např. rekonstrukce bytového jádra opravy elektroinstalace v bytech elektro instalace pro přímotopné a akumulační vytápění veškeré přípojky pro domácí elektrospotřebiče (pračky, bojlery, sporáky atd.) instalace domovních telefonů, vrátníků a otvíračů dveří údržba elektrické instalace v objektech (školy, restaurace, závody,bytové domy) elektro revize přihlášky k odběru elektřiny

Volejte +420 778 716 904

Elektroinstalační práce pro firmy a bytová družstva

Zajišťujeme kompletní elektrické rozvody velkého rozsahu.
Zajistíme Vám vše od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky. Vše v perfektní kvalitě. Provádíme elektro servis velkých objektů včetně potřebné elektrorevize.
Pro firmy a bytová družstva z elektro prací zajišťujeme například výměny rozvodnic, jističů, stykačů, elektrických vypínačů, elektrických zásuvek, montáže a opravy osvětlení, zapojení bojlerů, ohřívačů vody a další práce.

Elektro servis pro domácnosti

Mezi naše zákazníky patří kromě firem také řada domácností. Zajišťujeme pro domácnosti kompletní elektrikářské práce, které jsou potřeba včetně opravy elektroinstalace v bytech. Ať už potřebujete vyměnit žárovku nebo zajistit elektroinstalaci při rekonstrukci bytu nebo bytového jádra, rádi vám zajistíme perfektní servis. Pro domácnosti zajišťujeme například výměny bytových rozvodnic, jističů, stykačů, vypínačů, elektrických zásuvek, montáže svítidel, zapojení bojlerů, ohřívačů vody, sporáků a další elektroinstalační práce. Ať už jste velká firma, manažer s nedostatkem času nebo babička, kontaktujte elektro servis Michal Vondra – vaši kvalitní elektrikáři Žďár nad Sázavou a Hradec Králové.

Domácí telefony – montáže, instalace a servis

Zajišťujeme jak kompletní dodávky na klíč, tak opravy domácích telefonů různých značek. Montujeme nové domácí komunikační sítě těchto značek a provádíme i opravy. Naše firma působí převážně v oblasti – Žďár nad Sázavou, Hradec Králové